Menu
Srdečne Vás pozývame na workshop

INDIÁN V DNEŠNEJ DOBE

S PJÉROM LA ŠÉ'Z
29.4-30.4.2022


KÚPIŤ VSTUPENKY
Počet vstupeniek je limitovaný na 30 ks.

Program

29.4.2022

Workshop začne o 16:00 hod. a voľným spôsobom skončí o 20:00 hod.

30.4.2022

Program začne o 10:00 hod. a voľným spôsobom skončí cca o 15:00 hod.

PJÉR LA ŠÉ'Z

Psychoterapeut a spisovateľ

Vo svojej psychoterapeutickej praxi sprevádza svojich klientov na ich ceste pri hľadaní a realizácii osobnej slobody. Venuje sa aj prednáškovej činnosti. V oboch týchto oblastiach je inšpirovaný najmä hlbinnou psychológiou a dielom C.G. Junga.

Hudobník a herec

Je aktívnym hudobníkom - hrá na gitaru a basgitaru, spieva, skladá hudbu a texty. Žánrovo sa jeho hudba pohybuje v širokom rozmedzí, od bluesrockového pesničkárstva, ktoré sám s nadsadením označuje ako psychedelický bluegrass) až po improvizované artrokové plochy, pri ktorých hojne využíva looper.

UBYTOVANIE

Za 10 € za noc/osobu je možné ubytovanie v spoločných vykurovaných priestoroch. Spí sa na matraci, je potrebné priniesť si vlastný spacák. Kapacita ubytovania je 11 ľudí. V cene ubytovania je zahrnuté použitie spoločnej kúpeľne a toalety a kuchyňky.

Za 5 € za noc/osobu je možný nocľah vo vlastnom stane na súkromnom pozemku. V cene ubytovania je zahrnuté použitie spoločnej kúpeľne a toalety a kuchyňky.

Informácie

Ako sa k nám dostanete?

Workshop sa koná v Hornej Súči - Trnávke pri Trenčíne. Autobus ide z Trenčína z autobusovej stanice zo zástavky č. 3 priamo do časti Horná Súča - Trnávka. Potom cca 15 minút peši, prípadne po dohode, prídeme k autobusu autom. Ak cestujete autom (Google maps - 48.993517515042605, 17.952017954973066). Parkovanie je možné bezplatne v blízkosti konania workshopu.

Čo si so sebou priniesť

Prineste si pohodlné oblečenie, deky, podušky na sedenie, ubytovaní hostia aj spacáky a uteráky. Kto hrá na hudobný nástroj, kľudne si ho vezmite so sebou. Veľa času strávime vonku, treba sa pohodlne a primerane obliecť. V stodole sa nachádza kuchyňka, ktorá bude k dispozícii ubytovaným účastníkom na prípravu občerstvenia, teplých nápojov, poprípade zohriatie vlastných (už hotových) jedál.

Strava

V prípade záujmu je možné objednať si raňajky za 3 eurá na osobu. Ak sa nazbiera minimálne 10 záujemcov o obed a večeru, objednáme si spoločne v reštaurácii a dovezieme priamo na miesto konania workshopu. Na záhrade je ohnisko, plánujeme opekať, prineste si, čo máte radi.

Voľný čas

Je možné využiť na prechádzky - Biele Karpaty sú nádherné v každom ročnom období, nachádza sa tu mnoho turistických i neznačených trás, terén nie je náročný. Pre milovníkov otužovania, ale i pre tých, ktorí o tom uvažujú, je možnosť vykúpania sa v studenom potoku. Kto sa nebude ponáhľať domov, kľudne si môže predĺžiť víkend a zostať do nedele. Ráno - i večer - si môžeme spoločne zacvičiť jogu, pomeditovať.

Sauna

Je k dispozícii za manipulačný poplatok 10 €. Rezerváciu je treba vykonať na začiatku workshopu.

Cena za workshop

Cena za workshop je 90 €. V cene je zahrnuté malé občerstvenie, teplé a studené nápoje a ranná lekcia jogy v sobotu.

Kontakt

E-mail: majdapekna@majdapekna.sk

Telefón: +421 908 455859