Menu
Srdečne Vás pozývame na workshop

HRANICE V NÁS

S PJÉROM LA ŠÉ'Z
22.4.-23.4.2023


KÚPIŤ VSTUPENKY
Počet vstupeniek je limitovaný na 35 ks.

Program

SOBOTA

22. 4. 2023

Podujatie začne o 14.00 hod. koncertom
Janka Svetlana Majerčíka,
ktorý bude trvať cca 70 minút. Samotný workshop sa bude konať od 15.30 hod. do 19.30 hod.

NEDEĽA

23. 4. 2023

Workshop bude pokračovať o 09.30 hod. a voľným spôsobom sa skončí cca o 14.00 hod.

PJÉR LA ŠÉ'Z

Psychoterapeut a spisovateľ

Vo svojej psychoterapeutickej praxi sprevádza svojich klientov na ich ceste pri hľadaní a realizácii osobnej slobody. Venuje sa aj prednáškovej činnosti. V oboch týchto oblastiach je inšpirovaný najmä hlbinnou psychológiou a dielom C.G. Junga.

Hudobník a herec

Je aktívnym hudobníkom - hrá na gitaru a basgitaru, spieva, skladá hudbu a texty. Žánrovo sa jeho hudba pohybuje v širokom rozmedzí od bluesrockového pesničkárstva, ktoré sám s nadsadením označuje ako psychedelický bluegrass), až po improvizované artrokové plochy, pri ktorých hojne využíva looper.

Mlyn v Skalke nad Váhom

Informácie

Ako sa k nám dostanete?

Workshop sa koná v Mlyne v Skalke nad Váhom pri Trenčíne (Google maps - 48.924074564486816, 18.068591898975278). Autobus ide z Trenčína z autobusovej stanice z nástupišťa č. 8 smer Nemšová alebo Horná Súča. Parkovanie je možné bezplatne v blízkosti konania workshopu.

Čo si so sebou priniesť

Prineste si pohodlné oblečenie, deky, podušky na sedenie, ubytovaní hostia aj spacáky a uteráky. V priestore mlyna sa nachádza kuchyňka, ktorá bude k dispozícii ubytovaným účastníkom na prípravu občerstvenia, teplých nápojov, poprípade zohriatie vlastných (už hotových) jedál.

Strava

Ponúkame možnosť objednať si večeru a raňajky. Potrebné informácie doplníme.

Voľný čas

Je možné využiť na prechádzky, či výlety. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Kláštor Veľká Skalka – najstaršie pútnické miesto na Slovensku, takisto cyklistická trasa popri rieke Váh. Autom alebo autobusom je možné sa dostať do Mesta Trenčín, ktoré je vzdialené cca 8 kilometrov. V nedeľu ráno si môžeme spoločne zacvičiť jogu.

Ubytovanie

Ponúkame možnosť jednoduchého ubytovania priamo v priestore mlyna. Ubytopvacie priestory sú spoločné, spí sa vo vlastnom spacáku na zemi. K dispozícii je sprcha, toalety a kuchyňka. Cena za nocľah je 10 eur za osobu. Kontakt na objednanie ubytovania: majdapekna@zpramena.sk.

Cena za workshop

Cena za workshop je 95 €. V cene je zahrnuté malé občerstvenie, teplé a studené nápoje a ranná lekcia jogy v nedeľu. Ak sa nebudete môcť akcie z akéhokoľvek dôvodu zúčastniť a informujete o tom usporiadateľa, vstupné Vám bude bezodkladne vrátené ihneď po zabezpečení náhradníka (aj zo strany usporiadateľa).

Kontakt

E-mail: majdapekna@zpramena.sk

Telefón: +421 908 455 859