Menu
Srdečne Vás pozývame na workshop

Vzlietnuť ako vták

S Vladimírom Václavkom a Tanjou Ebeling
13.5.2023 v Soblahove č. 909 pri Trenčíne


KÚPIŤ VSTUPENKY

Rozšírené vnímanie nám pomáha objaviť nečakané zdroje. Na workshope - seba vzdelávacom šamanskom stretnutí - sa dozvieme niečo o liečivej sile našej duše a voľnosti, ktorú nás učia pre život.

Vladimír Václavek

"Vladimír Václavek je širšej verejnosti známy predovšetkým ako hudobník, spevák, textár a básnik. Je to ale tiež šaman a hlavne veľmi poctivý človek, ktorý, keď sa na vás pozrie, zaplaví vás pocitom kľudu a pozitívnej energie. Venuje sa sólovej dráhe, je známy z pôsobenia v hudobných zoskupeniach Dunaj, Rale, Čikori, spolupracuje s Ivou Bittovou. Vedľa nej a Pavla Fajta je jedným z tvorcov brnenskej alternatívy. Inšpirovaný osobným prežitkom začal pred mnohými rokmi študovať šamanizmus. V knihe Neviditeľný svet, ktorej je autorom, prináša príbeh, s ktorého pomocou môže každý odhaliť svet, ktorý nosí v sebe. K šamanom sa vydal i na svojej ceste po USA. Dodnes nezabudne, ako veľmi bol na nich naladený, ako vnímal energiu i ducha ich histórie a súčasnosti. A ako veľmi ho ovplyvnil dar, ktorý mu šamani odovzdali." - použité z materiálov Českého rozhlasu Olomouc.

InformácieČas a miesto konania

Podujatie sa koná v Soblahove č. 909 pri Trenčíne a trvá od 11.00 - 19.00 hod. Súčasťou programu je prestávka na obed. Prezentácia je od 10.30 hod.

Čo si so sebou priniesť

Prineste si pohodlné oblečenie, deky, podušky na sedenie.

Strava

Ponúkame možnosť objednať si obed. V prípade záujmu sa nahláste na majdapekna@zpramena.sk.

Cena za workshop

Cena za workshop je 60 €. V cene je zahrnuté malé občerstvenie, teplé a studené nápoje.

Kontakt

E-mail: majdapekna@zpramena.sk

Telefón: +421 908 455 859