Menu
Srdečne Vás pozývame na workshop a prednášku
na tému

Emócie

S PJÉROM LA ŠÉ'Z

WORKSHOP 20.4.-21.4.2024

PREDNÁŠKA 21.4.2024 o 17:00 hod.


KÚPIŤ VSTUPENKY NA WORKSHOP
Počet vstupeniek na workshop je limitovaný na 35 ks.


KÚPIŤ VSTUPENKY NA PREDNÁŠKU

Program workshopu

Mlyn v Skalke nad Váhom

SOBOTA

20. 4. 2024

Workshop sa bude konať od 14.00 hod. do 19.00 hod. Súčasťou workshopu je hudobné naladenie Ondřeja Smeykala, profesionálneho hráča na didgeridoo (https://www.smeykal.com). Jeho majstrovský prejav hry na tento famózny nástroj nám dopomôže ponoriť sa do hĺbky vlastných emócií. Pohrúžiť sa do vnútra duše a možno i čo - to doladiť, pochopiť...

NEDEĽA

21. 4. 2024

Workshop bude pokračovať o 10.00 hod. a voľným spôsobom sa skončí cca o 14.00 hod.

Program prednášky

Kultúrne stredisko ZLATOVCE

NEDEĽA

21. 4. 2024 o 17:00 hod.


Prednáška bude trvať cca 90 minút. Je obohatená o hudobný rozmer. Ondřej Smeykal, profesionálny hráč na didgeridoo, emotívnou hrou naladí priestor (https://www.smeykal.com). Kto sa nebude po prednáške náhliť, čaká na neho zaujímavá hudobná sekvencia.

PJÉR LA ŠÉ'Z

Psychoterapeut a spisovateľ

Vo svojej psychoterapeutickej praxi sprevádza svojich klientov na ich ceste pri hľadaní a realizácii osobnej slobody. Venuje sa aj prednáškovej činnosti. V oboch týchto oblastiach je inšpirovaný najmä hlbinnou psychológiou a dielom C.G. Junga. Taktiež je hosťom debatných relácií (napríklad s profesorkou Anou Hogenovou, vedcom Emilom Pálešom, ...). https://www.modrabrana.cz

Hudobník a herec

Je aktívnym hudobníkom - hrá na gitaru a basgitaru, spieva, skladá hudbu a texty. Žánrovo sa jeho hudba pohybuje v širokom rozmedzí od bluesrockového pesničkárstva, ktoré sám s nadsadením označuje ako psychedelický bluegrass), až po improvizované artrokové plochy, pri ktorých hojne využíva looper. Je známy i ako herec vystupujúci s Jaroslavom Dušekom v improvizačných predstaveniach Malá vizita. Je autorom hudby mnohých predstavení Divadla Kampa.

Informácie o workshope

Mlyn v Skalke nad Váhom

Ako sa k nám dostanete?

Workshop sa koná v Mlyne v Skalke nad Váhom pri Trenčíne (Google maps - 48.924182, 18.068594). Autobus ide z Trenčína z autobusovej stanice z nástupišťa č. 8 smer Nemšová alebo Horná Súča. Parkovanie je možné bezplatne v blízkosti konania workshopu. Parkovanie je zabezpečené za kultúrnym domom v Skalke nad Váhom (Google maps - 48.922336, 18.068856).

Čo si so sebou priniesť

Prineste si pohodlné oblečenie, deky, podušky na sedenie, ubytovaní hostia aj spacáky a uteráky.

Strava

Je možné si objednať raňajky na nedeľu na e-mail majdapekna@zpramena.sk.

Voľný čas

Je možné využiť na prechádzky, či výlety. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Kláštor Veľká Skalka – najstaršie pútnické miesto na Slovensku, takisto cyklistická trasa popri rieke Váh. Autom alebo autobusom je možné sa dostať do Mesta Trenčín, ktoré je vzdialené cca 8 kilometrov. V nedeľu ráno si môžeme spoločne zacvičiť jogu.

Ubytovanie

Ponúkame možnosť jednoduchého ubytovania priamo v priestore mlyna. Ubytovacie priestory sú spoločné, spí sa vo vlastnom spacáku na zemi. K dispozícii je sprcha, toalety a kuchyňka. Cena za nocľah je 12 eur za osobu. Kontakt na objednanie ubytovania: majdapekna@zpramena.sk.

Cena za workshop

Cena za workshop je 95 €. V cene je zahrnuté malé občerstvenie, teplé a studené nápoje a ranná lekcia jogy v nedeľu. Ak sa nebudete môcť akcie z akéhokoľvek dôvodu zúčastniť a informujete o tom usporiadateľa, vstupné Vám bude bezodkladne vrátené ihneď po zabezpečení náhradníka (aj zo strany usporiadateľa).Informácie o prednáške

Kultúrny dom ZLATOVCE

Ako sa k nám dostanete?

Prednáška sa koná v Kultúrnom dome ZLATOVCE v Trenčíne (Google maps - 48.90239461238475, 18.014182502979395). Parkovanie je možné bezplatne v blízkosti konania prednášky.

Cena za prednášku

Cena za prednášku je 14 € v predpredaji (18 € na mieste konania prednášky).

Kontakt

E-mail: majdapekna@zpramena.sk

Telefón: +421 908 455 859

Miesta konaní

  • Mlyn v Skalke nad Váhom - konanie workshopu
  • Mlyn v Skalke nad Váhom - konanie workshopu
  • Mlyn v Skalke nad Váhom - konanie workshopu
  • Mlyn v Skalke nad Váhom - konanie workshopu
  • Mlyn v Skalke nad Váhom - konanie workshopu
  • Kultúrny dom ZLATOVCE - konanie prednášky
  • Kultúrny dom ZLATOVCE - konanie prednášky