Menu
Srdečne Vás pozývame na šamanský workshop

s Vladimírom Václavkom a Tanjou Ebeling
11.5.2024 v Trenčíne

na tému

DUŠA AKO RADCA


KÚPIŤ VSTUPENKY

Na seba vzdelávacom šamanskom stretnutí sa dozvieme niečo viac o liečivej sile našej duše ako rozpoznanej blízkosti a nadčasovej múdrosti, ktorou nás sprevádza. Témou stretnutia je Duša ako radca. Na ceste životom objavujeme a znovu vytvárame sami seba. V kruhu pozveme naše duše do života, do svojho stredu a budeme sa pýtať, kadiaľ sa moja životná cesta vinie a kto ma na nej vedie.

Vladimír Václavek

"Vladimír Václavek je širšej verejnosti známy predovšetkým ako hudobník, spevák, textár a básnik. Je to ale tiež šaman a hlavne veľmi poctivý človek, ktorý, keď sa na vás pozrie, zaplaví vás pocitom kľudu a pozitívnej energie. Venuje sa sólovej dráhe, je známy z pôsobenia v hudobných zoskupeniach Dunaj, Rale, Čikori, spolupracuje s Ivou Bittovou. Vedľa nej a Pavla Fajta je jedným z tvorcov brnenskej alternatívy. Inšpirovaný osobným prežitkom začal pred mnohými rokmi študovať šamanizmus. V knihe Neviditeľný svet, ktorej je autorom, prináša príbeh, s ktorého pomocou môže každý odhaliť svet, ktorý nosí v sebe. K šamanom sa vydal i na svojej ceste po USA. Dodnes nezabudne, ako veľmi bol na nich naladený, ako vnímal energiu i ducha ich histórie a súčasnosti. A ako veľmi ho ovplyvnil dar, ktorý mu šamani odovzdali." - použité z materiálov Českého rozhlasu Olomouc.

InformácieČas a miesto konania

Podujatie sa koná štúdiu Váš guru zdravia, Električná 334/11, Trenčín a trvá od 11.00 - 19.00 hod. Súčasťou programu je prestávka na obed. Prezentácia je od 10.30 hod.

Čo si so sebou priniesť

Prineste si podložku na ležanie alebo sedenie, potreby na poznámky a maľovanie, kto má, šamanské nástroje, obuv a oblečenie pre prácu vonku.

Cena za workshop

Cena za workshop je 70 €. Rezervácia miesta je nutná z dôvodu obmedzenej kapacity miest. Vstupenky je možné zakúpiť iba v predpredaji. V cene je zahrnuté malé občerstvenie, teplé a studené nápoje.

Kontakt

E-mail: majdapekna@zpramena.sk

Telefón: +421 908 455 859